MODUS RS, PC koule 400 opál, pro OP400/180
Značka:
Modus
Kód zboží:
ELSVOS0603794
Kód dodavatele:
OZVORS400PCPL
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
PARK, RS
Technické parametry
Typ produktu:
veřejné osvětlení
Interní název produktu
RS, PC koule 400 opál, pro OP400/180
Podrobný popis produktu
OZVORS400PCPL
Teleso: Chassis OP400 pro osazení na stožár pum. 60 mm. Kryt svítidla: RS PL - koule opál, prumer koule 400 mm (príruba prum. 180 mm) RS CI - koule cirá, prumer koule 400 mm (príruba prum. 180 mm) RS CIK - koule cirá, s cerným vrchlíkem, prumer koule 400 mm (príruba prum. 180 mm) RS KU - koule kourová, prumer koule 400 mm (príruba prum. 180 mm) El. výstroj: kompenzované, s tlumivkou EEI = B S - vysokotlaká sodíková (HPS) M - rtutová výbojka (MBF) E27 výstroj pouze s objímkou E27 Varianty : PMMA - polymetylakrylátová koule (standardní verze) PC - polykarbonátová koule DALŠÍ INFORMACE: Svítidlo je dodáváno po jednotlivých komponentech - je treba samostatne objednávat prírubu (OP), rámecek s elektrickou výstrojí (RA), kryt rámecku (KR), clonu (CO) a kryt (RS). Pri použití opálové koule (RS PL) není nutné osazovat sestavu krytem rámecku a clonou zdroje.