Zdroj nepřerušeného napájení QUINT-HP-UPS/230AC/1.5KVA/PT 1136811
Značka:
Phoenix Contact
Kód zboží:
ELOSOS2020870
Technické parametry
Hloubka:
143 mm
Hmotnost:
4,3 kg
Připojení vstupu:
jiné
SNMP:
ne
Šířka:
150 mm
Typ napětí:
AC
Vstupní napětí.:
200-240 V
Výška:
240 mm
Výstupní napětí.:
200-210 V
Interní název produktu
QUINT-HP-UPS/230AC/1.5KVA/PT
Podrobný popis produktu
QUINT-HP-UPS/230AC/1.5KVA/PT
Zdroj nepřerušeného napájení
QUINT AC UPS, IQ Technology, Montáž na stěnu, vstup: 230 V AC, výstup: 230 V AC 1500 VA.