Zdroj nepřerušeného napájení QUINT-HP-UPS/120AC/2.5KVA/PT 1136813
Značka:
Phoenix Contact
Kód zboží:
ELOSOS2020871
Technické parametry
Hloubka:
143 mm
Hmotnost:
5,7 kg
Připojení vstupu:
jiné
SNMP:
ne
Šířka:
188 mm
Typ napětí:
AC
Vstupní napětí.:
100-130 V
Výška:
240 mm
Výstupní napětí.:
100-110 V
Interní název produktu
QUINT-HP-UPS/120AC/2.5KVA/PT
Podrobný popis produktu
QUINT-HP-UPS/120AC/2.5KVA/PT
Zdroj nepřerušeného napájení
QUINT AC UPS, IQ Technology, Montáž na stěnu, vstup: 120 V AC, výstup: 120 V AC 2500 VA. K provozu jsou zapotřebí min. 2 ks 1133819..