Interní název produktu
QTP-OPTIMAL 1X18-40/220-240 UNV1
Podrobný popis produktu
QTP-OPTIMAL 1X18…40
QUICKTRONIC® PROFESSIONAL OPTIMAL 1X18…40
Elektronické předřadníky pro zářivky a kompaktní zářivky, bez stmívání.
Vlastnosti výrobku: Napájecí napětí: 220…240 V. Síťové napětí: 198 – 264 V. Kmitočet: 0 Hz
50 Hz
60 Hz. Zapnutí světelného zdroje s optimálním předehříváním vlákna. Životnost: až 100.000 h (teplota Tc = 65 °C, četnost poruch max. 10 %). Index energetické účinnosti EEI: A2 BAT. Automatické vypnutí vadných světelných zdrojů a zdrojů na konci života (EoL T.2). Bezpečnost: podle EN 61347-2-3. Provoz světelného zdroje: po EN 60929.