Interní název produktu
QT-FIT8 2X58-70/220-240
Podrobný popis produktu
QT-FIT8 2X58…70
QUICKTRONIC® FIT 8 2X58…70
Elektronické předřadníky pro zářivky 26 mm.
Vlastnosti výrobku: Napájecí napětí: 220…240 V. Síťové napětí: 198 – 264 V. Kmitočet: 50 Hz
60 Hz. Zapnutí světelného zdroje s optimálním předehříváním vlákna. Index energetické účinnosti EEI: A2. Automatické vypnutí vadných světelných zdrojů a zdrojů na konci života (EoL T.2). Provoz světelného zdroje: po EN 60929. Bezpečnost: podle EN 61347-2-3.