Interní název produktu
QT-FIT 5/8 2X54-58/220-240 UNV1
Podrobný popis produktu
QT-FIT 5/8 2X54…58
QUICKTRONIC® FIT 5/8 2X54…58
Elektronické předřadníky pro zářivky a kompaktní zářivky, bez stmívání.
Vlastnosti výrobku: Napájecí napětí: 220…240 V. Síťové napětí: 198 – 264 V. Kmitočet: 50 Hz
60 Hz. Zapnutí světelného zdroje s optimálním předehříváním vlákna. Index energetické účinnosti EEI: A2. Automatické vypnutí vadných světelných zdrojů a zdrojů na konci života (EoL T.2). Provoz světelného zdroje: po EN 60929. Bezpečnost: podle EN 61347-2-3.