PVG-C1000S100 PV sestava ve skříni
Značka:
OBO
Kód zboží:
ELOSOS1341909
Technické parametry
Jiný typ sítě:
ne
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. trvalé napětí DC:
1000 V
Počet pólů:
3
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP66
Typ sítě DC:
ano
Typ sítě IT:
ne
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
4 kV
Způsob montáže:
připraveno v krytu
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
1000V DC
Systémové řešení typu 2 s konektorem MC4 pro FV střídače s jedním MPP trackerem
• Nízká ochranná úroveň DC: < 4,0 kV (Uoc max. = 1000 V DC s V20-C / 0-500PV)
• Vstup FV string (konektor MC4) na vstupu MPP, až 30 A DC na svorku