PV-15A10F85L Ultra rychlá válcová pojist
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1401816
Kód dodavatele:
PV-15A10F85L
Technické parametry
Charakteristika:
jiné
Jmenovité napětí DC:
1500 V
Jmenovitý proud:
15 A
Kategorie použití IEC 60269:
gPV (fotovoltaika)
Typ indikace stavu pojistky:
jiné
Typ napětí:
DC
Velikost:
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
3,6 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Ultra rychlá válcová pojistka pro fotovoltaiku, 10x85mm, 1500V DC, 15A