Svodič rázového přepětí PIIIM-275 DS/3+0 Vseries HAKEL 27033
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1250061
Kód dodavatele:
27033
Technické parametry
Max. průřez laněného vodiče:
25 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. svodový proud (8/20):
50 kA
Max. trvalé napětí AC:
275 V
Modulární velikost:
3 TE
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
3
Se signal. kontaktem:
ano
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ kontroly 2 (C):
ano
Typ sítě DC:
ne
Typ sítě IT:
ne
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
1,3 kV
Vyp. zkrat. schopnost (Isccr):
60 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm