Svodič rázového přepětí PIIIM-275/4+0 Vseries HAKEL 27052
Kód zboží:
ELOSOS1250069
Kód dodavatele:
27052
Max. trvalé napětí AC:
275 V
Modulární velikost:
4 TE
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Úroveň ochrany:
1,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm