Svodič rázového přepětí PIIIM-275/1+1 Vseries HAKEL 27014
Kód zboží:
ELOSOS1250065
Kód dodavatele:
27014
Max. trvalé napětí AC:
275 V
Modulární velikost:
2 TE
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Úroveň ochrany:
1,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm