PD-Q13PP-65LBD10 Lišta
Kód zboží:
ELOSOS0873470
Kód dodavatele:
OEZ:46951
Technické parametry
Délka:
1000 mm
Výška:
65 mm
PD-Q13PP-65LBD10 Lišta
Interní název produktu
PD-Q13PP-65LBD10 Lišta
Podrobný popis produktu
Lišta PD-Q13PP-65LBD10
pro upevnění držáků DELTA v QA směrem do přechodového pole, tloušťka přípojnic 10 mm, V lišty x H skříně 65 x 1000 mm, pro QA