PD-Q13PP-65LBD08 Lišta
Kód zboží:
ELOSOS0873469
Kód dodavatele:
OEZ:46950
Technické parametry
Délka:
800 mm
Výška:
65 mm
PD-Q13PP-65LBD08 Lišta
Interní název produktu
PD-Q13PP-65LBD08 Lišta
Podrobný popis produktu
Lišta PD-Q13PP-65LBD08
pro upevnění držáků DELTA v QA směrem do přechodového pole, tloušťka přípojnic 10 mm, V lišty x H skříně 65 x 800 mm, pro QA