PD-Q13PP-65LBD06 Lišta
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELOSOS0873468
Kód dodavatele:
OEZ:46949
Technické parametry
Délka:
600 mm
Materiál:
ocel
Provedení:
speciální profil
Výška:
65 mm
PD-Q13PP-65LBD06 Lišta
Interní název produktu
PD-Q13PP-65LBD06 Lišta
Podrobný popis produktu
Lišta PD-Q13PP-65LBD06
pro upevnění držáků DELTA v QA směrem do přechodového pole, tloušťka přípojnic 10 mm, V lišty x H skříně 65 x 600 mm, pro QA