RF koaxiální přepěťová ochrana P8AX25-F/FF 190W, konekt. F CITEL 60214
Značka:
Citel
Kód zboží:
ELOSOS1101705
Kód dodavatele:
60214
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
2,5 kA
Mezní frekvence:
2000 MHz
Připojení 1:
F-konektor
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
10 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Svodový proud (8/20):
5 kA
Úroveň ochrany:
0,75 V
Verze testovaná výbuchem:
P8AX25-F/FF 190W, konekt. F najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Ochrana datové a telekomunikační sítě, Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, výrobce Citel, EAN 3309450016799, kód dodavatele 60214. RF koaxiální přepěťová ochrana P8AX25-F/FF 190W, konekt. F CITEL 60214 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS P8AX25-F/FF 190W, konekt. F je ELOSOS1101705.
Interní název produktu
P8AX25-F/FF 190W, konekt. F
Podrobný popis produktu
  • RF koaxiální přepěťová ochrana
  • 3,5 GHz
  • 25 W