OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DWTOSRAM najdete v kategoriích Svítidla, Závěsné svítidlo, Svítidla, světelné zdroje a LED osvětlení, výrobce Osram, EAN 4099854464898, kód dodavatele 4099854464898. Office Line Panel Ellipse 57W 940 White OSRAM 4099854464898 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DWTOSRAM je ELSVOS2044493.
Interní název produktu
OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DWTOSRAM
Podrobný popis produktu
Office Line Panel Ellipse 57W 940 White
Závěsné stmívatelné kancelářské stropní svítidlo s UGR < 19, pro ambientní osvětlení.
Oblasti použití: Osvětlení kanceláří. Domácí pracovny. Použití uvnitř.
Výbava/příslušenství: Včetně kompletního příslušenství pro montáž a zapojení.
Moderní design pro kancelářské aplikace
Jmenovitý výkon: 57,00 W
Jmenovité napětí: 220…240 V
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Světelný tok: 3000 lm
Vyzařovací úhel: 102.00 °
Délka (včetně kulatých svítidel): 1000.00 mm
Výška (vč. válc. svítidel): 1500.00 mm
Šířka (včetně kulatých svítidel): 200.00 mm
Střední doba života L70/B50 @ 25 °C: 30000 h