OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DBKOSRAM najdete v kategoriích Svítidla, Závěsné svítidlo, Svítidla, světelné zdroje a LED osvětlení, výrobce Osram, EAN 4099854464874, kód dodavatele 4099854464874. Office Line Panel Ellipse 57W 940 Black OSRAM 4099854464874 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DBKOSRAM je ELSVOS2044492.
Interní název produktu
OFFICE LINE PANEL ELLIPSE 57W940DBKOSRAM
Podrobný popis produktu
Office Line Panel Ellipse 57W 940 Black
Závěsné stmívatelné kancelářské stropní svítidlo s UGR < 19, pro ambientní osvětlení.
Oblasti použití: Osvětlení kanceláří. Domácí pracovny. Použití uvnitř.
Výbava/příslušenství: Včetně kompletního příslušenství pro montáž a zapojení.
Moderní design pro kancelářské aplikace
Jmenovitý výkon: 57,00 W
Jmenovité napětí: 220…240 V
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Světelný tok: 2700 lm
Vyzařovací úhel: 102.00 °
Délka (včetně kulatých svítidel): 1000.00 mm
Výška (vč. válc. svítidel): 1500.00 mm
Šířka (včetně kulatých svítidel): 200.00 mm
Střední doba života L70/B50 @ 25 °C: 30000 h