OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMWTOSRAM najdete v kategoriích Svítidla, Závěsné svítidlo, Svítidla, světelné zdroje a LED osvětlení, výrobce Osram, EAN 4099854464799, kód dodavatele 4099854464799. Office Line cuboid suspended 42W 840 DIM White OSRAM 4099854464799 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMWTOSRAM je ELSVOS2044488.
Interní název produktu
OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMWTOSRAM
Podrobný popis produktu
Office Line cuboid suspended 42W 840 DIM White
Závěsné kancelářské stropní svítidlo s 3stupňovým stmíváním.
Výbava/příslušenství: Včetně kompletního příslušenství pro montáž a zapojení.
Životnost: až 100 000 h
Jmenovitý výkon: 42,00 W
Jmenovité napětí: 220…240 V
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Světelný tok: 5000 lm
Vyzařovací úhel: 105 °
Délka (včetně kulatých svítidel): 1126.00 mm
Výška (vč. válc. svítidel): 70.00 mm
Šířka (včetně kulatých svítidel): 41.00 mm
Střední doba života L70/B50 @ 25 °C: 100000 h