OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMBKOSRAM najdete v kategoriích Svítidla, Závěsné svítidlo, Svítidla, světelné zdroje a LED osvětlení, výrobce Osram, EAN 4099854464812, kód dodavatele 4099854464812. Office Line cuboid suspended 42W 840 DIM Black OSRAM 4099854464812 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMBKOSRAM je ELSVOS2044489.
Interní název produktu
OFFICE LINE CUBOID SUSP 42W840DIMBKOSRAM
Podrobný popis produktu
Office Line cuboid suspended 42W 840 DIM Black
Závěsné kancelářské stropní svítidlo s 3stupňovým stmíváním.
Výbava/příslušenství: Včetně kompletního příslušenství pro montáž a zapojení.
Životnost: až 100 000 h
Jmenovitý výkon: 42,00 W
Jmenovité napětí: 220…240 V
Teplota chromatičnosti: 4000 K
Světelný tok: 4400 lm
Vyzařovací úhel: 105 °
Délka (včetně kulatých svítidel): 1126.00 mm
Výška (vč. válc. svítidel): 70.00 mm
Šířka (včetně kulatých svítidel): 41.00 mm
Střední doba života L70/B50 @ 25 °C: 100000 h