OEZ 43251 Instalační relé RPI-16-001-X230-SC
Dostupnost EMAS:
skladem méně než 5 ks
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELPRRE0587492
Kód dodavatele:
OEZ:43251
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-50 Hz
Frekvence ovl. napětí 2:
50-50 Hz
Funkce:
částeč. elektronické
Jmenovitý proud:
16 A
Max. zářivková zátěž:
4000 VA
Max. žárovková zátěž:
1000 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
250-250 V
Ovládací napětí 1:
230-230 V
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Typ napájecího napětí:
AC
Typ ovl. napětí 1:
AC
Typ ovl. napětí 2:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
65 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
Instalační relé OEZ 43251 RPI-16-001-X230-SC (EAN: 8590125432517) s modulární šířkou 1 a jmenovitým proudem 16 A nabízí 1 přepínací kontakt a je určeno pro montáž na DIN lištu.
Ovládací napětí je 230 V AC (frekvence 50 Hz), napájecí napětí 250 V a typ napájení AC, přičemž relé také podporuje řízení AC/DC.
Zařízení má částečně elektronickou funkci, vestavěnou hloubku 65 mm a maximální zátěž 1000 W pro žárovky a 4000 VA pro zářivky.
Proč si vybrat toto instalační relé?
  • Díky modulární šířce 1 (1 modul) se relé snadno vměstná i do omezeného prostoru na liště.
  • S jmenovitým proudem 16 A je vhodné pro obvody s odběrem do 16 A.
  • S ovládacím napětím 230 V je určeno pro standardní síťové napájení 230 V.
Interní název produktu
RPI-16-001-X230-SC Instalační relé
Podrobný popis produktu
Instalační relé RPI-16-001-X230-SC
Uc AC 230 V, AC/DC 24 V, 1x přepínací kontakt 16 A (1CO), červená signálka