OEZ 43244 Monitorovací relé MMR-U3-001-A230
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
OEZ
Kód zboží:
ELPRRE0601500
Kód dodavatele:
OEZ:43244
Technické parametry
Hloubka:
65 mm
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
230-230 V
Šířka:
18 mm
Typ elektrického připojení:
spona
Výška:
90 mm
OEZ 43244 Monitorovací relé MMR-U3-001-A230 (EAN: 8590125432449) s elektrickým připojením spona je určeno pro řídicí napájení 230 V AC (50 Hz).
Relé má 1 přepínací kontakt, 0 spínacích a 0 rozpínacích kontaktů; jeho rozměry jsou výška 90 mm, šířka 18 mm a hloubka 65 mm.
Proč si vybrat toto monitorovací relé?
  • Pro snadné zapojení je relé vybaveno sponovým připojením.
  • Relé je určeno pro řídící napájecí napětí 230 V AC (50 Hz), které odpovídá běžným rozvodům.
  • Zařízení disponuje 1 přepínacím kontaktem pro přepínací funkce v obvodu.
Interní název produktu
MMR-U3-001-A230 Monitorovací relé
Podrobný popis produktu
Monitorovací relé napětí MMR-U3-001-A230
sledování nadpětí, podpětí a výpadku fáze, Uc AC 230 V, 1x přepínací kontakt (1CO) 8 A