Přepěťová ochrana pro video MSP-VM24/R CITEL 420412
Značka:
Citel
Kód zboží:
ELOSOS1101698
Kód dodavatele:
420412
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
255 V
Připojení 1:
RJ45
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
5 A
Se signal. kontaktem:
ne
Svodový proud (8/20):
5 kA
Verze testovaná výbuchem:
Interní název produktu
MSP-VM24/R
Podrobný popis produktu
  • Přepěťová ochrana bezpečnostní kamery
  • AC + Cat.5 (konektor RJ45)
  • Kompaktní hliníkové pouzdro
  • Montáž na lištu DIN nebo deska
Přepěťové ochrany MSP-VMxx-R byly navrženy k ochraně video monitorovacích systémů proti přechodným přepětím generovaným bleskem nebo průmyslovým prostředím. Tato zařízení chrání v jediném kompaktním krytu všechna vedení připojená k systému: napájení (230Vac, 24Vdc, 12Vdc nebo 120 Vac), datová linka (6 nebo 8 V DC). Tato kompaktní konfigurace umožňuje rychlou instalaci na malém prostoru.