Přepěťová ochrana pro video MSP-VM24-2P CITEL 420432
Značka:
Citel
Kód zboží:
ELOSOS1101696
Kód dodavatele:
420432
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
30 V
Max. trvalé napětí DC:
24 V
Připojení 1:
jiné
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
5 A
Se signal. kontaktem:
ne
Svodový proud (8/20):
5 kA
Úroveň ochrany:
0,22 V