Nouzové svítidlo MIRROR IE09003N65 svítící jen při výpadku sítě (SE) LED IP65
Značka:
Fulgur
Kód zboží:
ELSVOS0773722
Kód dodavatele:
S-24495
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Mirror
Technické parametry
Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015:
B
Materiál krytu:
opálový plast
Materiál tělesa:
plast
Nominální napětí.:
230 V
Provozní čas:
3 h
Stupeň krytí (IP):
IP65
Světelný tok:
90 lm
Světelný zdroj:
LED neměnitelný
Teplota barvy.:
6500 K
Včetně svět. zdroje:
ano
Interní název produktu
MIRROR IE09003N65 3h LED sv. čirý difuzo
Podrobný popis produktu
MIRROR IE09003N65
  • Přisazené, obdélníkové, nouzové svítidlo, při výpadku sítě svítí 3h
  • Univerzální piktorgram pro označení únikové cesty součástí balení svítidla
  • Rozměry: 286 x 102 x 58mm
  • Osazeno akumulátorem NiCd SC 1300mAh HT 3,6V