Mikrospínač MK, 1NO+1NC, IP40 PIZZATO MKV11D17
Značka:
Pizzato
Kód zboží:
ELOSOS0787628
Kód dodavatele:
PZ-MKV11D17
Technické parametry
Aretace:
ne
Délka senzoru:
17,4 mm
Elektronický výstup:
ne
Funkce přepínání:
rychlý spínač
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Konstrukční typ pouzdra:
kvádr
Materiál tělesa:
plast
Nucené otevření:
ano
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
1
Počet spín. kontaktů.:
Povrch pouzdra:
jiné
Provozní proud AC-15, 230V:
5 A
Provozní proud DC-13, 230 V:
0,4 A
Provozní proud Ie DC-13, 125V:
1,1 A
Provozní proud Ie DC-13, 24V:
4 A
S indikací stavu:
Šířka senzoru:
49,2 mm
Stupeň krytí (IP):
IP00
Typ elektrického připojení:
jiné zásuv.připojení
Typ ovládacího prvku:
válečková vačka
Vhodné pro zabezpečení:
ano
Výška senzoru:
59,7 mm