Lišta 40x40mm, bílá, karton MALPRO D1005K
Zadávejte násobky 2 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Malpro
- Kód zboží:
- ELZLOS0028180
- Kód dodavatele:
- D1005K
- EAN:
- 8594049454402
- Standardní balení:
- 48 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- čistě bílá
- Bez halogenů:
- ne
- Číslo RAL:
- 9003
- Délka:
- 2000 mm
- Dodání na roli:
- ne
- Kvalita materiálu:
- PVC
- Materiál:
- plast
- Ochranná fólie:
- ne
- Počet přepážek:
- 0
- Počet trvalých oddílů:
- 0
- Použitelný průřez:
- 1400 mm2
- S fixačním klipem kabelu:
- ne
- Se spojkou:
- ne
- Šířka:
- 40 mm
- Transparentní:
- ne
- Vhodné pro celistvost obvodu:
- ne
- Výška:
- 40 mm
Lišta 40x40mm, bílá, karton MALPRO D1005K
Lišta 40x40mm, bílá, karton MALPRO D1005K (EAN: 8594049454402) je kabelová lišta v barvě čistě bílá (RAL 9003) vyrobená z materiálu PVC.
Má rozměry 40 × 40 mm a délku 2000 mm s použitelným průřezem až 1400 mm², bez vnitřních přepážek (0 přepážek).
Neobsahuje ochrannou fólii, není transparentní, není bez halogenů a dodávka neobsahuje spojku ani fixační klip kabelu; není vhodná pro celistvost obvodu.
Proč si vybrat tuto lištu?
- Lišta je vyrobena z plastu.
- Má průřez 40 x 40 mm, odpovídající zadaným rozměrům.
- Délka lišty je 2000 mm.
- Povrch je čistě bílý, vhodný pro neutrální vzhled instalace.
- Produkt není bezhalogenový; obsahuje halogeny.
- Není vhodná pro zachování celistvosti obvodu.
Interní název produktu
Lišty bilé 40x40 karton bal.48
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | 1 000 a více m skladem |
| Morava | |
| Zlín | více než 300 m skladem |
| Prostějov | více než 50 m skladem |
| Šumperk | více než 50 m skladem |
| Olomouc | více než 120 m skladem |
| Kroměříž | méně než 50 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 50 m skladem |
| Ostrava | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 300 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 5 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 50 m skladem |
| Čechy | |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 5 m skladem |
| Teplice | více než 5 m skladem |
| Mladá Boleslav | více než 50 m skladem |