Lišta 30x25mm, bílá, karton MALPRO D1003K
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem 1 000 a více m
Původně:
41,78 Kč
Cena po registraci:
37,30 Kč/m
Po registraci bez DPH:
30,83 Kč
Vaše cena s DPH:
38,85 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
32,11 Kč/m
m
Zadávejte násobky 2 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Malpro
- Kód zboží:
- ELZLOS0028134
- Kód dodavatele:
- D1003K
- EAN:
- 8594049453009
- Standardní balení:
- 60 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- čistě bílá
- Bez halogenů:
- ne
- Číslo RAL:
- 9003
- Délka:
- 2000 mm
- Dodání na roli:
- ne
- Kvalita materiálu:
- PVC
- Materiál:
- plast
- Ochranná fólie:
- ne
- Počet přepážek:
- 0
- Počet trvalých oddílů:
- 0
- Použitelný průřez:
- 640 mm2
- S fixačním klipem kabelu:
- ne
- Se spojkou:
- ne
- Šířka:
- 30 mm
- Transparentní:
- ne
- Vhodné pro celistvost obvodu:
- ne
- Výška:
- 25 mm
Lišta 30x25mm, bílá, karton MALPRO D1003K
Lišta 30 x 25 mm v barvě čistě bílá (RAL 9003) o délce 2000 mm je vyrobena z PVC a slouží pro vedení kabelů.
Má použitelný průřez 640 mm², počet přepážek 0 a počet trvalých oddílů 0; dodává se v kartonu jako MALPRO D1003K s EAN 8594049453009 a bez ochranné fólie (ochranná fólie: ne).
Proč si vybrat tuto lištu?
- Průřez lišty je 30 × 25 mm.
- Délka jednoho kusu je 2000 mm.
- Lišta je v barvě čistě bílé.
- Je vyrobena z plastu.
- Tento výrobek není bez halogenů (obsahuje halogeny).
- Lišta není vhodná pro zachování celistvosti obvodu.
Interní název produktu
Lišty bilé 30x25 karton bal.60
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 500 m skladem |
| Morava | |
| Zlín | více než 50 m skladem |
| Olomouc | více než 150 m skladem |
| Kroměříž | více než 50 m skladem |
| Prostějov | více než 50 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 50 m skladem |
| Praha - Sedlec | více než 150 m skladem |
| Praha - Libeň | více než 50 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 50 m skladem |
| Tábor - Sezimovo Ústí | více než 150 m skladem |