zásuvné relé 2 W, šířka 15 mm, DC 24 V pro patici LZS SIEMENS LZX:RT424024
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0904727
Kód dodavatele:
LZX:RT424024
Technické parametry
Hloubka:
19,5 mm
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Šířka:
12,7 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
29 mm
LZX:RT424024 zásuvné relé 2 W, šířka 15 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Spínací relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Siemens, EAN 4011209570979, kód dodavatele LZX:RT424024. zásuvné relé 2 W, šířka 15 mm, DC 24 V pro patici LZS SIEMENS LZX:RT424024 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LZX:RT424024 zásuvné relé 2 W, šířka 15 je ELOSOS0904727.
Interní název produktu
LZX:RT424024 zásuvné relé 2 W, šířka 15
Podrobný popis produktu
zásuvné relé 2 W, šířka 15 mm, DC 24 V pro patici LZS