LZS:RT4D4R24 zásuvné relé kompletní přís
ks
Zadávejte násobky 5 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0904723
Kód dodavatele:
LZS:RT4D4R24
EAN:
Standardní balení:
5 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
98 mm
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
S LED indikací:
ano
Šířka:
15,5 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ elektrického připojení:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
71 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
zásuvné relé kompletní přístroj 2 W, AC 24 V LED modul červený patice s logickým oddělením pružinová svorka (Push-In)