Lovato LVM20A240 hladinové relé LVM20 220- 240VAC
Dostupnost EMAS:
skladem méně než 5 ks
Značka:
Lovato
Kód zboží:
ELPRRE0616809
Kód dodavatele:
LVM20A240
Technické parametry
Hloubka:
59,9 mm
Nastavitelná citlivost odezvy:
ano
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
220-240 V
Provozní napětí na DC:
0-0 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
220-240 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
0-0 V
Šířka:
35,8 mm
Typ elektrického připojení:
šroubové připojení
Výška:
104,7 mm
Hladinové relé Lovato LVM20A240 (LVM20) je určeno pro napájení 220–240 V AC (50/60 Hz) a poskytuje 1 přepínací kontakt (spínací: 0, rozpínací: 0) s nastavitelnou citlivostí odezvy.
Jeho rozměry jsou 35,8 × 59,9 × 104,7 mm, typ elektrického připojení šroubové a EAN 8013975124994.
Proč si vybrat toto hladinové relé?
  • Relé je určeno pro střídavé napájení: řídící napájecí napětí AC (60 Hz): 220–240 V.
  • Relé není určeno pro napájení stejnosměrným proudem: řídící napájecí napětí DC: 0–0 V.
  • Pro spínání používá jeden přepínací kontakt: počet přepínacích kontaktů: 1.
Interní název produktu
LVM20A240 hladinové relé LVM20 220- 240V