LED-6L51EMP1050ZLN10/PC25/L100 3K##
Kód zboží:
ELSVOS2071767
Kód dodavatele:
DEL58832
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
DELIA L4
Délka:
80 mm
Max. výkon systému:
100 W
Průměr:
650 mm
Šířka:
650 mm
Světelný tok:
10010-10010 lm
Teplota barvy.:
3000-3000 K
Účinnost svítidla.:
100-100 lm/W
Výška/hloubka:
650 mm
Zkouška vláknem IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s