LED-6L51E1050ZLN10/PC25/L100 DALI 4K##
Značka:
Osmont
Kód zboží:
ELSVOS2071772
Kód dodavatele:
DEL58837
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
DELIA L4
Technické parametry
Barva světla..:
bílá
Barva tělesa:
bílá
Délka:
80 mm
Délka závěsu:
1000-1000 mm
Distributor světla:
čočka/optika/panel
Druh připojení:
konektorová svorka
Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015:
D
Hodnota blikání Pst LM:
1
Hodnota efektu stroboskop SVM:
0,4
Index podání barev (CRI):
80-89
Kompatibilní s Amazon Alexa:
ne
Kompatibilní s Apple HomeKit:
ne
Kompatibilní s Casambi:
Kompatibilní s Google Assistant:
Konstantní regulace světelného toku:
Konzistence barev (McAdam):
SDCM3
Materiál krytu:
opálový plast
Materiál tělesa:
ocel
Max. výkon systému:
100 W
Mechanická ochrana:
IK10
Monitorování nouzových funkcí:
bez
Nastavitelná teplota barev:
Nastavitelné světelný tok:
průběžně variabilní
Nastavitelný úhel paprsku:
Nominální napětí.:
220-240 V
Nominální proud.:
417-455 mA
Objímka:
jiné
Ovládání přes Bluetooth:
Počet pólů:
0
Podpora IFTTT:
Pogramovatelné stmívání:
ano
Požární odolnost D:
Předřadník:
elektron. předřadník
Průměr:
650 mm
Průřez vodiče:
1,5 mm2
Reflektor:
bez
Rozložení světla:
symetrické
S indikátorem přítomnosti:
S pohybovým senzorem:
Se světelným senzorem:
Šířka:
650 mm
Stmívací potenciometr:
Stmívání 0-10 V:
Stmívání 1-10 V:
Stmívání DALI:
ano
Stmívání DALI-2:
Stmívání DMX:
Stmívání DSI:
Stmívání RF:
Stmívání Touch and Dim:
Stmívání Zigbee:
Stmívání napájecího napětí:
Stmívání přerušením fáze:
Stmívání sepnutím fáze:
Stmívání systémem výrobce:
Stmívání tlačítkem:
Stmívatelné:
Stupeň krytí (IP):
IP40
Světelný tok:
10430-10430 lm
Světelný výstup:
přímé
Světelný zdroj:
LED měnitelný
Teplota barvy.:
4000-4000 K
Třída ochrany:
I
Typ kabeláže:
průběžné zapojení
Typ mřížky:
Typ napětí:
AC
Účinnost svítidla.:
104-104 lm/W
Včetně předřadníku:
Včetně svět. zdroje:
Včetně závěsu:
Vhodné pro monitor. pracoviště:
Vhodné pro nouzové osvětlení:
Vhodné pro počet svět. zdrojů:
1
Vhodné pro průběžné zapojení:
Vhodné pro výkon světel. zdroje:
100-100 W
Výměnný předřadník:
Výška/hloubka:
650 mm
Zkouška vláknem IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s