Stykač 4P 4Z 20A v AC-1 pom.kont. 1Z+1V 2,4 W 24V DC cívka SCHNEIDER LC1DT20BL
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335568
Kód dodavatele:
LC1DT20BL
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
4
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí DC:
24-24 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
DC
LC1DT20BL St.4P (4Z) 20A v AC-1 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110248296, kód dodavatele LC1DT20BL. Stykač 4P 4Z 20A v AC-1 pom.kont. 1Z+1V 2,4 W 24V DC cívka SCHNEIDER LC1DT20BL nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20BL St.4P (4Z) 20A v AC-1 je ELPRST0335568.
Interní název produktu
LC1DT20BL St.4P (4Z) 20A v AC-1
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 4P (4Z) - pro neindukční zátěž - až do 20 A/690 V AC - 1. Poskytuje nízkoúrovnou 24V DC cívku s odrušovacím modulem, 1Z+1V vestavěné pomocné kontakty (NC zrcadlové kontakty), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).