KSC středová napájecí skříň 800 A SCHNEIDER KSC800ABT4
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELOSOS0876448
Kód dodavatele:
KSC800ABT4
Technické parametry
Barva:
bílá
Číslo RAL:
9001
Délka:
411 mm
Jmenovité napětí při AC 50 Hz:
230-690 V
Jmenovitý proud při AC 50 Hz:
800 A
Počet pólů:
4
Provedení:
jednoduché
Šířka:
1101 mm
Stupeň krytí (IP):
IP55
Výška:
606 mm
KSC800ABT4 KSC středová napájecí skříň 8 najdete v kategoriích Skříně, rozvodnice, Přípojnicový systém, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Napájecí jednotka pro přípojnicový kanál, výrobce Schneider, EAN 3606480677861, kód dodavatele KSC800ABT4. KSC středová napájecí skříň 800 A SCHNEIDER KSC800ABT4 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS KSC800ABT4 KSC středová napájecí skříň 8 je ELOSOS0876448.