Dvoubranový svodič přepětí HSAF16/60VDC SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30146
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1249864
Kód dodavatele:
30146
Technické parametry
Max. průřez laněného vodiče:
4 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
6 mm2
Max. trvalé napětí DC:
72 V
Napětí DC:
60 V
Proud zátěže:
16 A
S odrušovacím filtrem:
ano
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany:
0,55 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,55 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,4 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm