Dvoubranový svodič přepětí HSAF16/125VDC SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30332
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1249848
Kód dodavatele:
30332
Technické parametry
Max. průřez laněného vodiče:
4 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
6 mm2
Max. trvalé napětí DC:
150 V
Napětí DC:
125 V
Proud zátěže:
16 A
S odrušovacím filtrem:
ano
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany:
0,9 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,9 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
6 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm