Dvoubranový svodič přepětí HSAF16/120VDC SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30147
Kód zboží:
ELOSOS1249846
Kód dodavatele:
30147
Max. trvalé napětí DC:
144 V
Napětí DC:
120 V
Proud zátěže:
16 A
Se signal. kontaktem:
ne
Úroveň ochrany:
0,9 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,9 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
6 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm