Dvoubranový svodič přepětí HSAF10/60VDC SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30159
Kód zboží:
ELOSOS1249838
Kód dodavatele:
30159
Max. trvalé napětí DC:
72 V
Napětí DC:
60 V
Proud zátěže:
10 A
Se signal. kontaktem:
ne
Úroveň ochrany:
0,55 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,55 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,4 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm