Dvoubranový svodič přepětí HSAF10/48VDC S SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30270
Kód zboží:
ELOSOS1249837
Kód dodavatele:
30270
Max. trvalé napětí DC:
57,6 V
Napětí DC:
48 V
Proud zátěže:
10 A
Úroveň ochrany:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,3 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm