Dvoubranový svodič přepětí HSAF10/200VDC SPD typ 3 s VF filtrem DC HAKEL 30338
Kód zboží:
ELOSOS1249826
Kód dodavatele:
30338
Max. trvalé napětí DC:
240 V
Napětí DC:
200 V
Proud zátěže:
10 A
Se signal. kontaktem:
ne
Úroveň ochrany:
1,3 kV
Úroveň ochrany L-N:
1,3 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,8 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
6 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm