Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/6VDC S SPD typ 3 DC HAKEL 30283
Kód zboží:
ELOSOS1249896
Kód dodavatele:
30283
Max. trvalé napětí DC:
7,2 V
Napětí DC:
6 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm