Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/60VDC SPD typ 3 DC HAKEL 30254
Kód zboží:
ELOSOS1249893
Kód dodavatele:
30254
Max. trvalé napětí DC:
72 V
Napětí DC:
60 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,35 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,35 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm