Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/24VDC S SPD typ 3 DC HAKEL 30285
Kód zboží:
ELOSOS1249888
Kód dodavatele:
30285
Max. trvalé napětí DC:
28,8 V
Napětí DC:
24 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,25 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,25 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm