Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/12VDC S SPD typ 3 DC HAKEL 30284
Kód zboží:
ELOSOS1249880
Kód dodavatele:
30284
Max. trvalé napětí DC:
14,4 V
Napětí DC:
12 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm