Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/12VDC SPD typ 3 DC HAKEL 30251
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1249879
Kód dodavatele:
30251
Technické parametry
Max. průřez laněného vodiče:
4 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
6 mm2
Max. trvalé napětí DC:
14,4 V
Napětí DC:
12 V
Proud zátěže:
16 A
S odrušovacím filtrem:
ne
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,2 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,6 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
4 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
2 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm