Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/120VDC SPD typ 3 DC HAKEL 30255
Kód zboží:
ELOSOS1249875
Kód dodavatele:
30255
Max. trvalé napětí DC:
144 V
Napětí DC:
120 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,8 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
6 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm