Dvoubranový svodič přepětí HSAD16/110VDC SPD typ 3 DC HAKEL 30341
Kód zboží:
ELOSOS1249873
Kód dodavatele:
30341
6 mm2
Max. trvalé napětí DC:
132 V
Napětí DC:
110 V
Proud zátěže:
16 A
Úroveň ochrany:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-N:
0,5 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
0,8 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
6 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm