Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-850 S SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249764
Kód dodavatele:
10618
Max. trvalé napětí AC:
850 V
Modulární velikost:
3 TE
Napětí AC:
720 V
Počet pólů:
1
ne
Typ sítě TN:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
3,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm