Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-850/4+0 S SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249778
Kód dodavatele:
10623
Max. trvalé napětí AC:
850 V
Napětí AC:
720 V
Počet pólů:
4
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
3,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm