Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-850/3+1 S SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249775
Kód dodavatele:
10622
Max. trvalé napětí AC:
850 V
Modulární velikost:
10 TE
Napětí AC:
720 V
Napěťová ochrana N-PE:
1,3 kV
Počet pólů:
4
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany L-N:
3,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm